Forza Horizon 4 se představí na E3, prokecla manažerka Microsoftu. Odehrávat se může v Japonsku

Fanoušci závodní série Forza Horizon se mohou s největší pravděpodobností těšit na oznámení dalšího dílu. Stát by se tak mělo už na blížícím se veletrhu E3, který se odehraje v červnu.

Španělskému magazínu Gamereactors to prozradila šéfka oddělení Xboxu, Fernanda Delgado. Původně zřejmě chtěla jen okomentovat spekulace, které se na fanouškovských serverech vyrojily kolem dějiště hry. Pak ale řekla něco, co zřejmě neměla. A sice, že se o lokalitě Forza Horizon 4 dozvíme více právě na E3. Původní komentář ze stránek webu nakonec zmizel a byl nahrazen mírnější, spekulativní verzí. Nyní už je ale stejně prakticky jisté, že se Forza Horizon 4 brzy představí.

Pokud bychom věřili nejčastějším spekulacím, potom by se hra měla odehrávat v Japonsku. Předchozí díly byly umístěné do Spojených států amerických, jižní Evropy a Austrálie.

Microsoft rozhodně potřebuje pro svůj Xbox One exkluzivní tituly, a tak bychom si vsadili, že Forza Horizon 4 vyjde ještě letos, někdy v předvánočním období.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na