Demoverze FIFA 20 je venku. Hráči se smějí kuriózním chybám

Už pár dní můžete stahovat demoverzi chystané fotbalové simulace FIFA 20 od EA Sports, která vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One. Kromě nového módu Volta, jenž do hry přináší pouliční fotbálek, si hráči pochopitelně mohou vyzkoušet klasické zápasy s jedním z několika nabízených celků.

V minulých dnech však fanoušci a hráči demoverze přinesli záběry celé řady opravdu kuriózních chyb, jichž byly na virtuálním hřišti svědky. Pod zprávou najdete tyto klipy v příspěvcích z Twitteru. Podle všeho se zdá, že FIFA 20 má určité problémy s fyzikou míče. Brankáři pak mají těžkosti při udržení míče. Další scéna pak ukazuje, jak fotbalista stojí sám před brankou, když najednou přepadne přes neviditelnou překážku.

Tip na článek:  Stovka nejlepších fotbalistů dle FIFA 20. Je lepší Ronaldo nebo Messi?

FIFA 20 vychází 27. září 2019. Předplatitelé EA Access a Origin Access si zahrají ale už od 19. září. Hráči, kteří si předobjednali Ultimate Edition, se do hry vloží 24. září.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na