Diablo 4 bude jen první kapitolou něčeho většího, prozradili tvůrci

Foto: Diablo 4

Vývojářské studio Blizzard Entertainment na začátku měsíce konečně představilo Diablo 4. A jak se postupem času ukazuje, půjde o skutečně rozsáhlý projekt, který se navíc dočká pravděpodobně několika rozšíření. Alespoň to naznačil šéf vývoje Luis Barriga a umělecký ředitel John Mueller v rozhovoru s magazínem Ausgamers.

Tip na článek:  Diablo 4 - nové informace a obrázky. Temnota z nich přímo sálá

Diablo 4 je jako první kapitola knihy. Chceme vyprávět rozsáhlý příběh, a to – doufejme – po dlouhou dobu. Když si hlavní hru vezmete jako první kapitolu, ve které je Lilith klíčovou figurou příběhu, pak je přeci úžasné vědět, že tu jsou ještě všechny ty další charaktery, které se mohou v budoucnu vrátit. Nebo také nové postavy, které jsme ještě nikdy neviděli,” uvedl Luis Barriga.

Zatím každý díl Diabla se dočkal jednoho datadisku, naposledy trojka v podobě povedeného Reaper of Souls. Zdá se však, že Diablo 4 by mohlo datadisků dostat vícero.

Diablo 4 zatím nemá termín vydání, ale vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4.2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na