Autoři Star Wars Jedi: Fallen Order by rádi udělali druhý díl

Star Wars Jedi: Fallen Order momentálně ukazuje, jak moc jsou singleplayerové hry i v dnešní době relevantní a že se vydavatelům stále vyplatí do nich investovat a nesoustředit se pouze na dlouhodobé projekty. Kromě toho, že první příběhové Hvězdné války od Electronic Arts sklízejí slušné, byť ne vyloženě nekritické recenze, stal se z nich také velký komerční úspěch. A to vše jsou pochopitelně ideální předpoklady pro případný druhý díl.

Tip na článek:  Recenze Star Wars Jedi: Fallen Order - odkaz jedné generace

To si podle všeho myslí také ve vývojářském studiu Respawn Entertainment. Ředitel strategie značek ve studiu, Charlie House, nyní v rozhovoru odpovídal na otázku, zda by se se svými kolegy rád pustil do pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order. Odpověděl v tom smyslu, že tým se při vývoji hry velmi bavil a budoucnost značky ovlivní především to, s jakým úspěchem se hra setká.

Vzhledem k tomu, že je Star Wars Jedi: Fallen Order tak oblíbené a tak dobře se prodává, jsou šance na druhý díl velmi slušné. A kdo ví, třeba si některý z manažerů EA uvědomí, jak důležité singleplayerové hry stále ještě jsou a dá zelenou dalším příběhovým dobrodružstvím v univerzu Star Wars.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

snad ano, je to super parba! 😀