Vychází Star Wars Jedi: Fallen Order. Recenze sklízí převážně kladné

Nedá se říct, že by Star Wars Jedi: Fallen Order bylo zrovna nejočekávanější hrou roku. Na to vychází snad až příliš “potichu”, což mohlo vzbudit podezření, že to se hrou přeci jen nebude takové, jak tvůrci z vývojářského studia Respawn Entertainment slibovali. Nyní se však jako pravděpodobnější ukazuje vysvětlení, že EA nechtělo investovat příliš do marketingu hry, která je pouze singleplayerová a postrádá mikrotransakce. S trochou nadsázky je tak z jejího pohledu nezajímavá, což je ale pozitivní pro hráče.

Star Wars Jedi: Fallen Order je prvním ryze příběhovým titulem, který vznikl v rámci letité spolupráce Electronic Arts a Disney. Zároveň jde o první singleplayerovou hru z univerza Star Wars po opravdu dlouhé době. Podle prvních recenzí se navíc zdá, že se titul povedl. Na serveru Metacritic si aktuálně drží hodnocení 83 %.

Star Wars Jedi: Fallen Order je přesně tou singlepayerovou hrou, ve kterou jsme doufali, když EA a Disney spojily síly. I když si odmyslíte licenci, dostanete skvěl uspokojující mix boje, příběhu a průzkumu,” píše v recenzi magazín The SixthAxis, který udělil 80 %.

Star Wars Jedi: Fallen Order se bolestně blíží tomu, stát se nejlepší akční hrou tohoto roku, ale bohužel zcela selhává v herní dynamice a mnoha technických problémech. Přesto jde o první krůček do velkého světa značky, která se od chvíle, kdy ji získalo EA, potýká s potížemi,” napsal recenzent USGameru, který hru ohodnotil 70 %.

Ještě pozitivněji naladění jsou hráči, kteří si hru pořídili na Steamu. Jejich zprůměrovaná hodnocení k této chvíli činí 89 %. Jde mimochodem o první titul, kterým se EA vrací na Steam.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Star Wars Jedi: Fallen Order – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Hrozná žumpa, pořád člověk jenom skáče jako blb v nepřehledné mapě.Minimum soubojů, trapnej příběh a kdo tomu napsal dobrou recenzi tak je blbec kterej by si měl zapnout Maria

TheTruth
Host
TheTruth

5 hodin, 1k pozitivni recenzi. Jestli si nekdo mysli ze to opravdu psali hraci, hlavne vzhledem k nedavne smlouve mezi Valve a EA, tak je idiot. Welcome gift pro EA.

Marek
Host
Marek

Jenže ono je to skutečně skvělý a zábavný. Moc originální to není, to je pravda, ale funguje to.