Diablo 4 v hodinovém videu přímo z hraní

Foto: Diablo 4

Pokud vám nestačilo krátké gameplay video Diabla 4, které Blizzard ukázal na letošním BlizzConu v rámci představení hry, můžete se nyní podívat na kompletní průchod demoverzí, která byla na akci jejím účastníkům k dispozici. Z toho už si jeden může udělat slušný obrázek o tom, jaké Diablo 4 vlastně bude a především jak se bude hrát.

Ve videu se podíváte na všechny tři aktuálně známé postavy, kterými jsou barbar, kouzelnice a druid. Především se pak seznámíte s plejádou jejich schopností, které se tentokrát budou otevírat a posilovat pomocí talentového stromu.

Video prezentuje velmi temný grafický styl, kterým se čtvrtý díl blíží tomu druhému. Na barevnost trojky tak hra nenavazuje. Těšit se můžete na nejrůznější nepřátelé, a to včetně bossů.

Tip na článek:  Diablo 4 - nové informace a obrázky. Temnota z nich přímo sálá

Přestože by se z videa mohlo zdát, že je Diablo 4 v pokročilé fázi vývoje, pravdou je bohužel spíše opak. Demoverze byla spíchnutá pro účely BlizzConu a podle všeho zbývá dodělat velkou část světa a dvě dosud neoznámené postavy. Pak teprve přijde na řadu ladění postav, předmětů a nepřátel, které je pro každé akční RPG zásadní.

Diablo 4 tak pravděpodobně nevyjde příštího rok, ale až v roce 2021, obzvlášť když zohledníme tradiční odklady Blizzardu.

Diablo 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel IV
Host
Karel IV

Já bych tam dal dva diabla 🙂

Johny
Host
Johny

Myslím,že to bude dobré pokračování…i z dema ,pokud se tedy finální verze nezmění,jde vidět ,že se bude jednat o kvalitní hru,tak jak se dalo čekat.Grafický posun tam je a změna prostředí,jak píše autor článku je znatelná také ) za mě jedině dobře. Jen je to vlastně škoda,že jde o Diablo svět,který všichni dobře známe…jen si říkám jestli by se neměly posunout příběhem trochu víc dál..nebo naopak výrazně zpět.Vesmír je to epický a velký a chtělo by to výraznou změnu aby ten příběh za něco stál a aspoň trochu zaujal.Protože v D3 byl příběh jen na 6-8 hodin a hra pak… Číst vice »