Diablo 4 ve videu ukazuje bitvu s obřím bossem Ashavou

V novém videu z Diabla 4 se můžete podívat na kompletní souboj proti prvnímu “world bossovi” ve hře, kterým je Ashava. Materiál pochází od kolegů z amerického magazínu Game Informer, kteří už předtím zaznamenali hru za barbara, kouzelnici a druida.

Takzvaní “world bossové” představují jednu z atraktivních novinek Diabla 4. Patří k tomu nejnapínavějšímu, co nový otevřený svět hry nabídne. Namísto pro tuto sérii typických aktů bude tentokrát hezky vše pohromadě a propojené.

Součástí tohoto otevřeného světa jsou právě zmínění bossové. Jsou pořádně velcí, takže byste na ně měli vyrukovat ideálně ve skupině bojovníků, jak je ostatně patrné z videa.

Souboj s bossem tak trochu připomíná raidy ve World of Warcraft. Je mnohem prostornější, než cokoliv, co jsme mohli v sérii Diablo dosud vidět. Kamera se oddálí o pořádný kus, aby hráči měli větší přehled o situaci.

Podle informací od Blizzardu se stupeň obtížnosti bosse přizpůsobí počtu hráčů, kteří se ho snaží udolat. Boj, kterého se účastní tucet hráčů, má být mnohem náročnější a dvakrát tak dlouhý, než takový, na kterém se podílí jen tři hráči. Z toho lze usoudit, že následně bude také lépe ohodnocen co do kořisti a zkušeností. Ostatně, tak tomu bylo i v Diablu 2, které si čtvrtý díl bere za vzor.

Diablo 4 – bitva s bossem

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na