Diablovka Titan Quest se po 10 letech dočkala pokračování

Nebo spíše rozšíření. Jmenuje se Titan Quest Ragnarök a přišlo zcela z ničeho. Neohlášeno a nikým nečekáno. K dispozici už je na Steamu a v následujících týdnech by se mělo objevit také na GOG.

Ragnarök – jak už název napovídá – staví na severské mytologii a zavede vás v novém, pátém aktu do severní Evropy. Zde se budete potýkat s Kelty, novými monstry a bohy Asgardu. Autoři slibují dosud největší akt celého Titan Questu. Nových překvapení by se ale měly dočkat i stará známá místa.

Titan Quest Ragnarök přináší jednu novou specializaci, a to runového mistra. Ten si rozumí jak s hrubou silou, tak runovou magií a jak už je to pro hru obvyklé, může být kombinován s dalšími specializacemi. Hrdinové mohou nově dosahovat na maximální 85. úroveň.

Technická vylepšení

Nové předměty zahrnují vrhací zbraně, keltské štíty nebo zbraně z germánských legend. K tomu si připočtěte čerstvé možnosti craftingu, který umožňuje upravovat už i legendární předměty.

Po grafické stránce je samozřejmě znát, že nejde o zrovna zbrusu nový titul. Na druhou stranu vypadá i po deseti letech překvapivě dobře, o což se řadou grafických vylepšení v rámci možností postarali i tvůrci.

Za Titan Quest Ragnarök stojí studio Pieces Interactive, které připravilo už povedenou Magicku 2. Vydavatelem je společnost THQ Nordic.

Titan Quest Ragnarök – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na