Diablovka Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr dostala první kapitolu kampaně. Podívejte se na trailer

Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr se v podobě updatu na verzi 0.70 dočkala svého dosud největšího rozšíření. To přináší první kapitolu singleplayerové kampaně a třetí třídu postav.

Primaris Psyker patří k málu vyvolených, kteří mohou využívat démonických schopností Warpu legálně ve jménu imperátora. Přitom však riskují katastrofální vedlejší účinky a vlastní zatracení.

Ve hře to znamená jediné. Psyonik je v diablovce Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr svého druhu mágem, ale při vyvolávání svých schopností je v mnohém znevýhodněn a navíc může vyvolat anomálie Warpu. Podle zvoleného vybavení jsou možné tři specializace:

  • Atherwalker – může se teleportovat na krátké vzdálenosti.
  • Empyreanist – dokáže krátkodobě zastavit čas.
  • Scryer – může projektovat svůj duševní obraz a prozkoumávat tak okolí.

Vzhledem k tomu, že update mění také systém vývoje postavy, jsou všechny postavy zrestartovány a začínají od znova. Jako nový začátek se nabízí první kapitola příběhové kampaně, která má sloužit zároveň jako tutoriál. Na intro ke kampani se můžete podívat ve videu.

Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na