Dino Crisis se vrátí, když ho bude chtít dostatek hráčů, říká Capcom

První díl akce Dino Crisis vydala společnost Capcom na Playstation už v roce 1999 a okamžitě se z něj stal hit. Už o rok později následovalo pokračování a v roce 2003 pak třetí díl, který ale na příběh prvních dvou dílů nijak nenavazoval.

Od té doby jsme se bohužel dalšího pokračování nedočkali, přestože by si ho mnoho hráčů přálo. Teď přeci jen svitla jiskřička naděje, když Capcom na Twitteru na otázku, zda se dalšího dílu někdy dočkáme, odpověděl: “Pokud si ho bude hodně lidí přát.”

To samozřejmě není žádné potvrzení, často se ale stává, že takové výroky předcházejí oficiálnímu oznámení titulu, protože jinak se velké herní firmy drží osvědčeného “nekomentujeme”.

Kolem značky bylo živo už v roce 2016, kdy vyšlo najevo, že vývojářský tým Capcom Vancouver chvíli chystal reboot celé série, na jeho realizaci ale dosud nedošlo. Možná už to ale nebude dlouho trvat a Dino Crisis se vrátí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomas
Host
Tomas

Tak to je nejlepsi sprava roku 2018