Disney plánuje Star Wars hotely s rozvojem hrdiny a vlastním příběhem

Koncept tak trochu připomíná seriálový hit Westworld. Disney na fanouškovské konferenci D23 Expo představilo hotel s prvky hry na hrdiny a Star Wars tematikou.

Podle Boba Chapeka ze společnosti Disney Resorts, kam by hotel spadal, by tyto zvláštní hotely měly hosty přenést do alternativní reality. Jako základní příběh by posloužila cesta vesmírnou lodí, které se hosté mohou účastnit. K tomu dostanou vlastní kajutu (hotelový pokoj), z jehož oken budou mít výhled do virtuálního vesmíru.

Personál bude celou dobu hrát role ze Star Wars

Tím to ale zdaleka nekončí. Jak hoteloví hosté, tak personál budou nosit uniformy nebo jiné kostýmy známé z Hvězdných válek. Zaměstnanci by pak měli po celou dobu hrát svou roli a hosté mají každou minutu dne zažívat vlastní, personalizovaný příběh. “Mohou se na 100 % ponořit a příběh se dotkne každé minuty jejich pobytu,” upřesňuje Bob Chapeka.

Zatím bohužel není známo, kdy se hotelové vesmírné lodě “vznesou” a nový resort začne fungovat. Upřesněny nebyly ani ceny, od kterých se bude hodně odvíjet, jak celý tenhle projekt dopadne.

Dobrý nápad to ale je, ne že ne!

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na