Far Cry 5 bude stejně rozsáhlé jako čtvrtý díl

Pamatujete si ještě, jak dlouho jste strávili hraním Far Cry 4? Ano? Potom víte i to, kolik hodin zabere dohrání chystaného pátého dílu této oblíbené série stříleček. Hlavní scénárista hry Drew Holmes totiž prostřednictvím serveru Gaming Bolt informoval o tom, že Far Cry 5 nabídne přibližně stejný rozsah jako jeho předchůdce.

Pokud si dobře vzpomínám, Far Cry 4 mi zabralo hezkých 30 hodin herního času. Přibližně polovina připadala na úkoly hlavní dějové linie, zbytek potom na vedlejší questy, kterých hra nabízela dost a dost. Zapomenout nelze i na prostou radost z objevování rozlehlého světa. To vám jistě zabere nějaký čas i ve Far Cry 5. Stejně jako rybaření, kterému se půjde nově věnovat.

Drew Holmes v rozhovoru prozradil také to, že ani výroba předmětů se od předchozího dílu nebude příliš lišit. Jestli nám tak trochu nechce naznačit, abychom od Far Cry 5 nečekali žádné velké změny jako spíše převlečenou čtyřku. Mechanismy hry jsou ale stále dobré a nové prostředí vypadá lákavě, takže ani tak by to nemuselo vadit.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na