Jak dlouhé bude RPG The Outer Worlds? Očekávání jsou přehnaná, tvrdí autoři

Po loňském oznámení The Outer Worlds řada milovníků objemných RPG zajásala, protože si představili obří titul ve stylu Falloutu 4. Hra tak na první pohled může vypadat, ovšem tvůrci se nyní snaží krotit nemalá očekávání, aby pak hráči nebyli zbytečně zklamaní.

The Outer Worlds tak podle nich není typickým RPG s otevřeným světem, do kterého byste se mohli ponořit na stovky hodin. Co však nemohou nabídnout v délce, rozhodli se investovat do znovuhratelnosti. “Rozhodli jsme se naše snažení koncentrovat na reaktivitu a znovuhratelnost. Naše kapacity a rozpočet vyžadují menší, silněji kontrolovanou hru, nikoliv obří sandboxový svět, ve kterém se můžete vydat kamkoliv,” uvedl šéf vývoje Leonard Boyarsky.

Délka The Outer Worlds tak bude silně záviset na zvoleném herním stylu. Podle něj se může pohybovat od 15 do 40 hodin. Například hráčům, kteří budou postupovat stealth stylem a nepřátele likvidovat neslyšně nebo je obcházet, zabere dokončení příběhu přes 40 hodin. Naopak ti, kdo půjdou hned do konfrontace, mohou hrou projít už za 15 hodin.

The Outer Worlds vyjde v letošním roce, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na