Dlouhé záběry z hraní Doom Eternal. Pokračování legendární střílečky vypadá zatraceně dobře

Foto: Doom Eternal

Společnost Bethesda na své akci Quakecon představila světu pokračování legendární střílečky Doom. A to hned dlouhými záběry z hraní, které prezentují Doom Eternal ve velmi dobré světle. Podívat se můžete také na první screenshoty.

Mars je definitivně minulostí, ovšem měsíc Marsu, Phobos, bude v příběhové kampani Doom Eternal hrát důležitou roli. Také na démony obsazené Zemi si užijete pořádnou porci akce. Prezentace ukázala, že přinejmenším část lokalit bude velmi otevřená a rozlehlá, byť na každém rohu samozřejmě bude čekat nějaký ten nepřítel.

Hlavní hrdina Slayer dostane do vínku pěkný arzenál, ale také vylepšené schopnosti boje na blízko, který bude v Doom Eternal hrát důležitější roli než kdy dříve a měl by být také dostatečně zábavný, aby hráči měli důvod se mu věnovat.

Doom Eternal - screenshoty
« 1 z 8 »

Kampaň bude možné hrát také s přáteli, ale jiným způsobem, než si nejspíš představujete. Namísto toho, abyste jako v klasické kooperaci vyrazili společně proti démonům, budete moct pozvat své přátelé do mise, kde se tito stanou démony a budou pro vás představovat dodatečné ohrožení. Kromě toho bude možné spolu s přáteli hrát pouze za démony.

Doom Eternal vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One. Datum vydání nebylo upřesněno, ale hra se na trh pravděpodobně dostane v roce 2019.

Doom Eternal – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Já čekám

Olmulsan
Host
Olmulsan

Zmrdi to je nejlepší hra jděte si nadávat někam do prdele

Poki
Host
Poki

Konečně!!! PS: Ano, nechápu jak tohle může někoho “nebavit”. Tohle je klasika a už se moc těším. A autopsy má pravdu. Mě je víc jak dvakrát tolik a velmi rád si občas zahraju DOOM3 a Quake4. 🙂

B.B
Host
B.B

Ano presne tohle se dneska hraje, malo lidi ma cas na sahodlouhe hry typu Kingdom Come, Zaklinac atd.. Tuhle hru zapnes, nepremyslis kde si skoncil a co mas delat a proste jen kropis vse co se hne..

Funboy
Host
Funboy

nechápu jak tohle může stále někoho bavit XD

autopsy
Host
autopsy

nechapu jak tohle nemuze nekoho nebavit.. pokud teda nejsi 18ti lete decko hrajici battle royal non sence sracky