Dlouhé záběry z hraní Far Cry New Dawn. Bude se odehrávat 17 let po pátém dílu

Vzhledem k tomu, že Far Cry New Dawn vyjde už v únoru příštího roku a oznámen byl teprve včera, musí Ubisoft rozjet marketingovou mašinerii na maximální obrátky. Jedním z výsledků je také šest minut dlouhé video obsahující četné záběry z hraní. Z nich si můžete udělat dobrý obrázek o tom, co na vás v novém Far Cry vlastně čeká.

Far Cry New Dawn – veškeré informace pohromadě

Far Cry New Dawn se poměrně překvapivě odehrává na stejném místě jako Far Cry 5, tedy v Hope County. Pokud jste pětku dohráli, dobře víte, že v jednom z jejích alternativních konců propukla atomová válka. Nejnovější přírůstek do série se bude odehrávat 17 let po ní, ale logicky už v postapokalypse.

Na rozdíl například od Falloutu je ale svět Far Cry New Dawn velmi barevný. Všude rostou květiny s růžovými květy. Kromě klasických zbraní se pak můžete těšit také na speciality vzniklé z improvizace přeživších.

Novým herním mechanismem Far Cry New Dawn jsou takzvané expedice, ve kterých opustíte otevřený svět a zahrajete si samostatné mise na nových místech jako je západní pobřeží, kaňon nebo zábavní park v Lousianě.

Far Cry New Dawn vyjde 15. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Far Cry New Dawn – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Justy
Host
Justy

Další, v pořadí šestý, reskin FC3. Stejné herní mechanismy, víceméně stejné vybavení a dopravní prostředky, stejné minihry, interaktivita s prostředím nulová. Předpokládám i stejný příběh, kde nakonec žádné volby kromě té poslední nemají absolutně žádný efekt na výsledek. No už se celý třesu nedočkavostí…