Oznámena adventura The Last Campfire. Pracují na ní autoři No Man’s Sky

Vývojářské studio Hello Games, které stojí za velmi ambiciózním, ale ve výsledku kontroverzně přijatým titulem No Man’s Sky, oznámilo překvapivou novinku. Jde o adventuru The Last Campfire, která vypráví o “uhlíku uvězněném v zapeklitém místě, kterak hledá smysl života a cestu domů”. Odehrává s v divokém světě plném zvláštních bytostí a tajuplných ruin.

The Last Campfire je projektem dvojice zaměstnanců Hello Games, kterými jsou Chris Symonds a Steven Burgess. Ti už v minulosti ve Frontier Developments vytvořili koncepčně podobný titul LostWinds. Jejich nová hra prý spadá do programu Hello Games Short, což je v jednoduchosti prostor pro členy studia realizovat kreativní myšlenky. Nejde tedy o další velkou hru.

Zatím se můžete podívat na trailer The Last Campfire. Jinak o hře není nic známo, ani to, kdy a na jaké platformy vyjde. Dodejme, že No Man’s Sky bylo svého času velmi vyhypovaným titulem, který nenaplnil zdaleka všechny své sliby, ale po značných opravách a úpravách po vydání se z něj stala povedená hra.

The Last Campfire – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na