Dobrá zpráva pro youtubery. Vydělají si ještě víc než dosud

Youtube si pro tvůrce videoobsahu připravil na začátek nového týdne dobré zprávy. Mluvčí společnosti oznámila, že dochází ke změně algoritmu, který ve videích hledal nežádoucí obsah a do takových videí pak znemožňoval vkládat reklamu.

Zjednodušeně řečeno algoritmus už nebude tak přísný. V průměru to má vést k tomu, že reklamu bude okamžitě možné zobrazovat v o 30 % více videích než dosud. To odpovídá milionům videí, která teď svým tvůrcům opět mohou začít vydělávat peníze.

Chybné vyhodnocení bylo časté

Když Youtube tento algoritmus zavedl, vzbudil mezi youtubery obrovskou vlnu nevole. Za nežádoucí obsah jsou pochopitelně považována například lživá nebo násilná videa, ale podle řady youtuberů algoritmus vyhodnocoval algoritmus videa špatně a do kategorie nežádoucích spadly i neškodné materiály.

Youtube se poděkoval za velkou zpětnou vazbu, díky které mohl algoritmus náležitě vylepšit, byť přiznává, že technologie stále nemusí být perfektní a tak se mají youtubeři, kteří mají stále problémy, nadále ozývat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan Štulc
Host
Jan Štulc

STOVKY MILIARD V REKLAMÁCH KTERÉ NEMAJÍ VŮBEC ŽÁDNÝ DOPAD,VÝZNAM !!! V TELEVIZI KDYŽ NASKOČÍ REKLAMA TAK 99% LIDÍ OKAMŽITĚ PŘEPÍNÁ NA DALŠÍ KANÁL KDE REKLAMA NENÍ,VĚTŠINOU PAK JAK REKLAMA NASKOČÍ I TADY PŘEPÍNÁ ZPĚT NA POŘAD KTERÝ SLEDOVAL UŽ PŘED TÍM A KDYŽ JE TADY ZNOVU REKLAMA TAK PŘEPÍNÁ NA DALŠÍ KANÁL AŽ NA NĚCO DOBRÉHO NARAZÍ !!! TAKTO DÍKY PŘEPÍNÁNÍ,NEPOSLOUCHÁNÍ REKLAM MŮŽE ZA VEČER ZHLÉDNOUT I 3 FILMY, NAPŘÍKLAD, TOTO MÁM Z DLOUHOLETÉ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI A ZKUŠENOSTI NEJBLIŽŠÍCH ČLENŮ RODINY !!! NA INTERNETU JE TO VĚTŠINOU TO SAMÉ,KDYŽ SI ZADÁME VIDEO,ČLÁNEK A JE TAM ZA SEBOU VÍCE REKLAM JAK… Číst vice »