Dragon Age se pravděpodobně dočká spin-offu, nikoliv čtvrtého dílu

Je veřejným tajemstvím, že studio Bioware pracuje na další hře ze známého fantasy univerza Dragon Age. Podle šéfa značky Marca Laidlawa mají autoři dokonce připraven příběh pro příští dvě hry. Podle všeho však bude další iterací značky spin-off a nikoliv regulérní čtvrtý díl.

Na Twitteru se totiž opět ozval Marc Laidlaw s prohlášením, že nový Dragon Age projekt má sice reálné základy, ale nikdo neřekl, že by mělo jít o Dragon Age 4. Prohlášení reagovala na mnohé dotazy fanoušků, proč se Laidlaw zdráhá mluvit o čtvrtém dílu.

Nyní je tedy v podstatě jasno – Dragon Age se pravděpodobně dočká hry usazené v jeho univerzu, která však nebude rozvíjet hlavní příběh a vezme si na paškál něco trochu jiného. To přitom vůbec nemusí být na škodu. Čtyřka zřejmě bude tou druhou hrou, pro kterou už je připraven scénář. Není přitom vyloučeno, že obě hry vyjdou v rychlejším sledu než tomu bylo u série doposud zvykem. Ostatně spin-offy obvykle slouží právě ke zkrácení proluky mezi “hlavními” díly.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na