Konec pro Battleborn. Autoři se přesouvají na jiný projekt

Battleborn se nestal kýženým úspěchem a držákem na poli multiplayerových akcí. Je to zároveň skvělý příklad rčení když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Zatímco konkurenční a v obdobou dobu vydaný Overwatch od Blizzardu uspěl na plné čáře, Battleborn je spíše propadákem.

Kreativní ředitel studia Gearbox Software Randy Varnell oznámil, že oficiální podpora hry skončí s podzimním updatem. Následně už se Battleborn nedočká nového obsahu. Servery však zatím zůstanou spuštěné, takže hráči, kteří se titulu věnují, nemusí mít strach. Stejně to ale znamená, že je hra de facto odepsaná, tvůrci už si od ní nic neslibují a ve vzdálenější budoucnosti se může stát, že vypnou i ty servery.

Randy Varnell navíc dodal, že se ve vedoucí roli přesouvá k jinému projektu, na který čeká spousta hráčů. V tomto případě by se mělo jednat o Borderlands 3, jehož vývoj už byl několikrát autory v podstatě potvrzen, byť na oficiální oznámení zatím čeká.

Podzimní update pro Battleborn přinese mimo jiné skiny ze série Borderlands. Stávající charaktery se tak mohou převléct za Claptrapa nebo Siren.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na