Dragon’s Dogma II dorazí již brzy a představilo se v dalších ukázkách

Foto: Capcom

Není to tak dávno co, Capcom oficiálně představil pokračování úspěšné hry Dragon’s Dogma. Následně dopředu avizovali, že udělají větší prezentaci, na které představí další střípky ze hry a možná i prozradí datum vydání, což se tak stalo a hry se dočkáme již 22. března 2024 pro PC, PS5 a Xbox Series.

Přibližně 15minutovou prezentací prováděl game director Hideaki Icuno a producent Jošiaki Hirabajasi, kteří v průběhu vysílání představili nová monstra, střípky příběhu, podívat jsme se mohli také na velké město Vermund nebo třídu hrdiny Trickster. Nebudeme popisovat jednotlivé ukázky a raději se na záznam podívejte sami, jelikož hra vypadá opravdu dobře. Nebo níže nabízíme popis od distributora:

Ve hře Dragon’s Dogma 2 hráči prožijí příběh Arisena, šampiona, kterému drak ukradl srdce. Zatímco prostředí pokračování odráží svěží kopce kultovní klasiky Dragon’s Dogma™ a jejího rozšíření Dark Arisen, toto originální dobrodružství se odehrává v paralelním světě obsahujícím dva národy s odlišnými přístupy k dračí hrozbě. Královna regentka Disa instalovala falešný Arisen, aby udržela kontrolu nad královstvím Vermund pro svého syna. Mezitím bestiální národ Battahl považuje nadpozemské pěšáky za zdroj neštěstí a obrátil se k uctívání Lambent Flame a své císařovny Nadinie, aby odvrátil neštěstí. Předváděcí akce poskytla pohled na některé destinace, kam mohou hráče zavést úkoly, například na samotářskou elfskou enklávu Sacred Arbor. Tamní elfové komunikují svým vlastním jazykem a pěšáci schopní rozumět jejich řeči budou Arisenovi ve vaší družině překládat. Pěšáci se také mohou specializovat na další dovednosti, čímž se každá z jejich osobností více odliší.

Na začátku své cesty ve hře Dragon’s Dogma 2 si hráči budou moci vytvořit Arisena i hlavního pěšáka pomocí intuitivního a detailního tvůrce postav, který využívá fotogrammetrii pro zvýšení realističnosti vzhledu jednotlivých postav. Hráči si navíc mohou zvolit osobnost svého hlavního pěšáka, která bude určovat jeho chování a volby při rozhovorech v průběhu hry. Jak budou hráči postupovat, odemknou si další povolání, jako je například nově odhalený Trickster. Toto exkluzivní povolání ze série Arisen dokáže vyvolávat iluze pomocí kouře, který vytváří jeho jedinečná zbraň, kadidelnice. Tricksteři mohou pomocí iluzí oklamat nepřátele, aby bojovali proti svým, a mohou dočasně zvýšit sílu pěšáků nad jejich limity. Nové povolání Trickster ukazuje způsoby, jakými mohou hráči manipulovat s vylepšenou nepřátelskou umělou inteligencí a využívat ji k otevření zcela nových bojových možností.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na