Dreams bude hrou, která vám umožní tvořit vlastní herní zážitky

O ambiciózní hře Dreams od vývojářského studia Media Molecule, které stojí za ocěnovaným LittleBigPlanet, nebylo dlouhou dobu slyšet. Poslední detailnější zprávy se datují do roku 2015 a skoro už se zdálo, že hra nikdy nevyjde. To se ale naštěstí nestane, protože v posledních dnech vykazuje velmi zřejmé známky života. Předně autoři vypustili nový trailer, který je jedním slovem fantastický a rázem vrací Dreams mezi nejambicióznější hry současnosti.

Jak už název hry napovídá, Dreams bude především o snění. Zdá se, že hlavním hrdinou bude muž unavený problematickým životem, jehož jedinou útěchou jsou krásné sny. A na hráči bude, aby mu tyto sny vytvořil. Budou mít podobu vlastních her, které dáte dohromady s pomocí velmi komplexních, ale zároveň intuitivních nástrojů. Vytvořit tak můžete klasické skákačky, závodní hry, vesmírné simulátory, střílečky a další.

Dreams vychází exkluzivně na Playstation 4, zatím však není známo, kdy přesně. Doufáme však už v příští rok. Hru bude možné ovládat pomocí ovladače Sony Move, ale i klasickým Dualshockem.

Dreams – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na