Slibná akční adventura Detroit: Become Human ve čtvrthodině hraní

Detroit: Become Human je dalším titulem novátorského studia Quantic Dream, kterým chce posouvat hranice herní iluze. Na akci Playstation Network autoři hru obšírně prezentovali, na což se teď můžete podívat v patnáct minut dlouhém videu, které obsahuje souvislou pasáž z hraní.

Budete sledovat, jak se android Connor snaží vyřešit situaci, kdy jiný android drží dítě jako rukojmí. Autoři se chlubí tím, že jakákoliv akce, kterou ve hře uděláte, bude mít své důsledky, a to třeba i poměrně vzdálené v příběhu. V tomto směru neklade Detroit: Become Human žádné překážky a dokonce umožní, aby některá z tří hlavních postav, za které budete hrát, mohla zemřít. Neobjeví se žádná hláška “game over” – příběh bude pokračovat dále, jen trochu jinak, než kdyby postava zůstala naživu.

Detroit: Become Human je dalším důležitým titulem, který společnost Sony vydá exkluzivně na svou herní konzoli Playstation 4. Stát by se tak mělo už v prvním čtvrtletí příštího roku.

Detroit: Become Human – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na