Star Wars: Battlefront 2 dostane filmový přídavek The Last Jedi. Překvapivě bude zdarma

O problémech s mikrotransakcemi ve Star Wars: Battlefront 2 toho bylo napsáno spousta negativního, ale přístup Electronic Arts k vydávání přídavků pro tuto hru je mnohem příjemnější. Všechna DLC totiž mají být dostupná zdarma, což začíná už tento měsíc v podobě první sezóny updatů – The Last Jedi Season. Ta pochopitelně reaguje na uvedení filmu Star Wars: Poslední z Jediů do kin.

V menší míře to začalo už v tomto týdnu, kdy si hráči mohou vybrat, zda se přidají k frakci First Order nebo New Republic. Pokud tak učiníte, budete se v příštích týdnech moct zapojit do speciálních úkolů korespondujících s vaší stranou. Jejich plnění vám nepřinese pouze kredity a součástky pro crafting, ale bude také posouvat vaší frakci blíže k vítězství, což bude znamenat další sladké odměny. Ale i poražená strana by měla dostat nějaké ty lootboxy s cenami útěchy.

Nový obsah pro jednoho hráče i online hru

Důležité datum je především 13. prosince, tedy den před premiérou filmu, kdy se Star Wars: Battlefront 2 (recenze) dočká nového obsahu. Do singleplayeru přibude nová mise Resurrection, ve které si opět zahrajete za hrdinku Iden Versio a která sleduje nástup First Order k moci a reflektuje tak filmové události.

Čerstvého obsahu se dočká také multiplayerová komponenta Star Wars: Battlefront 2. V podobě The Last Jedi Season získá novou mapu pro mód Galactic Assault (Crait), novou mapu pro mód Starfighter Assault map (D’Qar), dva nové hrdiny (kapitán Phasma a Finn) a nový stroj (A-Wing).

Aby toho nebylo málo, dočká se Star Wars: Battlefront II 27. prosince svátečního playlistu. Electronic Arts se zjevně všemi silami snaží, aby hráči vzali titul na milost.

Star Wars Battlefront 2 – The Last Jedi Season – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na