Ve hře Hello Neighbor se snažíte odhalit tajemství sousedova sklepa. Ohlasy hráčů jsou rozporuplné

V rámci předběžného přístupu vyšla originální hra Hello Neighbor, která spočívá v tom, že musíte přijít na tajemství, jež skrývá váš soused ve svém strašidelném domě, potažmo sklepě. To pochopitelně není tak snadné, jak to zní, protože soused je po právu ostražitý a klade vám do cesty nejrůznější překážky.

Hello Neighbor tak spadá do žánru stealth her s výrazným prvkem napětí, kdy se snažíte nepadnout do sousedovo pastí. Toho přitom řídí adaptivní umělá inteligence, která vyhodnocuje hráčovy kroky a následně se jim přizpůsobuje. Odhalit tajemství sousedova sklepa se tak stává opravdovou výzvou.

Nenechte se zmást komiksově laděnou grafikou – Hello Neighbor dokáže místy vyvolat až hororový zážitek, zároveň se ale nebrání ani nadsázce, takže byste se u hry měli i zasmát.

Hra vyšla na Steamu a GOGu, kde si můžete pořídit PC verzi, stejně jako na Xbox One. Na Steamu má hra aktuálně rozporuplné hodnocení. Hráči si stěžují především na velmi nehotový dojem, kterým působí, a to i na poměry předběžného přístupu. Zároveň kritizují délku hry, jež dosahuje pěti až šesti hodin, což nepovažují při ceně 30 euro za adekvátní protihodnotu. S koupí tak má rozhodně smysl počkat na nějaké další updaty. Podle dalších ohlasů totiž samotná hratelnost není špatná a hra dokáže pobavit.

Hello Neighbor – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na