Držte si žaludky! Přichází horská dráha obohacená o virtuální realitu Final Fantasy

Nejen fanoušci herní série Final Fantasy se mají na co těšit. Jak oznámila japonská pobočka zábavního parku Universal Studios, mohou se návštěvníci tohoto parku v Osace těšit na speciální horskou dráhu, takzvanou Final Fantasy XR Ride.

Nebude to jen tak nějaká obyčejná horská dráha, jakých je po celém světě spousta. V tomto případě bude obohacena o virtuální realitu, což je hodně speciální a pro mnohé asi těžko představitelné. Vždyť se takto skloubí dvě věci, ze kterých se vám snadno může udělat špatně. Jedinci se silnějšími žaludky si to ale jistě užijí. Japonci navíc určitě udělají vše proto, aby atrakce byla stravitelná pro co nejširší publikum.

Horská dráha bude součástí parku v rámci akce “Cool Japan”, a to až do 24. června 2018. Nejde přitom o první spolupráci zábavního parku s videoherním průmyslem. Už od poloviny tohoto roku pracuje park společně se společností Nintendo na takzvaném Super Nintendo World, který má být otevřen před Olympijskými hrami v Tokiu v roce 2020.

Podívat se můžete na krátký teaser, který láká na blížící se start Final Fantasy XR Ride.

Final Fantasy XR Ride – video

https://www.youtube.com/watch?v=hgPTKtopVlY

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na