Dying Light: Bad Blood vyjde už v září. Jde o spin-off oblíbeného hororu ve stylu Battle Royale

Vývojářské studio Techland oznámilo, že jeho pokus zamíchat s kartami v oblíbeném subžánru Battle Royale her, vstoupí do fáze předběžného přístupu už v září. Dying Light: Bad Blood je přitom zároveň spin-offem oblíbené série, jejíž druhý díl vzbudil na letošním veletrhu E3 značný ohlas.

Ještě předtím, než se hra dostane do předběžného přístupu na Steamu, proběhne koncem srpna uzavřený betatest, na který začátkem září naváže test otevřený. Verze v předběžném přístupu pak bude k dispozici za částku 20 euro, přičemž jakmile hra koncem tohoto roku nebo začátkem příštího vyjde oficiálně, bude k dispozici zdarma jako free2play.

Dying Light: Bad Blood extrahuje myšlenku v současnosti oblíbených Battle Royale her a vsazuje jí do nehostinného světa plného zombíků, kterým se Dying Light proslavilo. Boje se zúčastní celkem 12 hráčů, kteří musí s pomocí svých parkourových a bojových schopností přemoci nejrůznější nemrtvé, posbírat vzorky krve a následně se utkat o místo v evakuačním vrtulníku. Vzhledem k tomu, že stejný cíl má jedenáct dalších hráčů, bude výsledkem velmi zajímavá kombinace jak proti zombíkům, tak hráčů proti sobě navzájem.

Tím pádem se Dying Light: Bad Blood odliší od aktuálně nejoblíbenějších zástupců žánru, kterými jsou Fortnite a PUBG. Asi nejblíže má svým herním principem k Hunt: Showdown.

Dying Light: Bad Blood – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na