Lákavá strategie Anno 1800 se bude odehrávat také v Jižní Americe, prozradil nový trailer. Vyjde začátkem příštího roku

Autoři budovatelské strategie Anno 1800 fanoušky této série v předvečer konání veletrhu Gamescom poněkud zarmoutili. Hra nakonec nevyjde letos, ale až příští rok, konkrétně potom 26. února 2019. Vývojářské studio Blue Byte Mainz o tom informovalo v tiskové zprávě, na kterou navázal nový trailer.

Ten přitom prozradil zajímavou informaci, o které se dosud jen spekulovalo. Anno 1800 se tak bude částečně odehrávat v Jižní Americe, kam budete moct pořádat expedice Sem se vydáte získávat ze všeho nejvíce ropu. Černého zlata budete potřebovat opravdu hodně, abyste udrželi v chodu své elektrárny a továrny. Bez elektřiny totiž nebudete mít žádnou šanci dosáhnout nejvyšších vývojových stupňů. Důležitou roli bude hrát také železnice.

Na dalekém kontinentu vás v Anno 1800 čekají exotická zvířata a cizí kultury. První jmenované budete moct polapit a zvědavým Evropanům ukázat v zoo. Jak přesně bude probíhat kontakt s místními lidmi, to zatím není známo, ale samozřejmě půjde především o obchod.

Expedice s sebou přinesou také řadu nebezpečí, nakonec plně naložená loď cenným zbožím je lákavým cílem, a tak nezbude než se připravit na námořní bitvy. Zatím nevíme, zda bude možné pořádat expedice také do jiných končin než jen Latinské Ameriky.

Anno 1800 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na