EA potvrdilo vývoj Battlefield 2018. A prozradilo také řadu zajímavých detailů

V poslední době se objevila celá řada spekulací kolem nejnovějšího pokračování série Battlefield, kterému se podle pravděpodobného roku vydání říká Battlefield 2018 nebo také Battlefield 5. Společnost Electronic Arts nyní sice v rámci své investorské konference neuvedla, jak se hra bude přesně jmenovat, prozradila však několik zajímavých detailů.

V případě naší další Battlefield hry,” začal šéf EA, Andrew Wilson, “zvýší DICE intenzitu bojů novými a neočekávatelnými cestami. Každá bitva bude jedinečná a každý mód hry nabídne odlišné výzvy, od napínavých singleplayerových příběhů po obří multiplayer s mnoha mapami.

Jistě, stále jde o docela vágní vyjádření, které však poskytuje slušný prostor k interpretaci. Nové a neočekávatelné způsoby ve spojení s obřím multiplayerem nahrává spekulacím, že se dočkáme Battle Royale módu, jímž by nový Battlefield konkuroval aktuálně oblíbeným akcím Fortnite a PUBG. Je také prakticky jisté, že se dočkáme příběhové kampaně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ApolloFX
Host
ApolloFX

At se vezmou ten jejich debilni BattleRoyal a strci si ho tam kde slunce nesviti. Tahle kokotina do BF nepatri.

Martys
Host
Martys

Proč, proč se do každé nové hry musi dávat ten mód BattleRoyal.. Jak budou všichni brečet až to nadšení zase opadne. Za mě velká zbytečnost to dávat do Battlefield.