EA pracuje na nových dílech Need for Speed a Plants vs. Zombies

Poslední čtvrtletí nebylo pro Electronic Arts z finančního hlediska příliš úspěšné. V průběhu následujících dvanácti měsíců by se nicméně vše mělo otočit k lepšímu. Finanční manažer společnosti, Blake Jorgenson, oznámil investorům, že studio má aktuálně rozjeté dva projekty, spadajících pod velmi silné značky. Konkrétně se jedná o Need for Speed a Plants vs. Zombies.

„Provádíme úpravy, jejichž cílem je zlepšit vývoj a výzkum,“ uvedl Jorgenson. „Jsme potěšeni, že můžeme vydat Anthem, dále rozšiřovat Apex Legends a související Titanfall. Zároveň mohu potvrdit, že jsme připraveni přinést vám nové Plants vs. Zombies, Need for Speed a opomenout nesmíme ani Star Wars Jedi: Fallen Order či sportovní hry, vycházející koncem roku.“

Vydání nově potvrzených Need for Speed i Plants vs. Zombies bychom se měli dočkat do dubna 2020. Poslední díl první uvedené série s podtitulem Payback vyšel v roce 2017 a od hráčů i kritiků sklidil převážně kritiku. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 vyšlo dokonce již v únoru 2016, takže na oznámení dalšího pokračování si jeho příznivci museli počkat ještě o poznání déle. Je pravděpodobné, že více informací o obou hrách i dalších plánech EA, které dle výše uvedeného vyjádření nejsou vůbec malé, se dočkáme na letošní E3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na