Autoři strategií Total War chystají atraktivní střílečku. Podílí se na ní režisér filmu District 9

Vývojářské studio Creative Assembly je známé především jako tvůrce vynikající strategické série Total War, které se dlouhodobě výhradně věnovalo. Před pár lety však ukázalo i svůj další talent, když se mu podařil survival-horor Alien: Isolation. Teď připravuje akci tradičnějšího střihu.

Příliš překvapivé to není. Už před časem totiž Creative Assembly vyjádřilo své přání představit svůj utajovaný projekt režisérovi Neillu Blomkampovi, který stojí například za snímkem District 9. To se teď podle všeho také stalo. je pravděpodobné, že Blomkamp bude ve vývoji nějak zainteresován, ačkoliv to takto autoři zatím nepodávají.

Navzdory návštěvě režiséra by nemělo jít o hru vycházející z filmu District 9, ale o zcela novou značku, což autoři explicitně uvedli. Dodali také, že půjde o střílečku z pohledu vlastních očí.

A co pokračování Alien: Isolation?

Minulý měsíc byla oznámena nová hra v univerzu Vetřelců. Navzdory očekávání hráčů nejde o pokračování Alien: Isolation, nýbrž mobilní titul Alien: Blackout, který si zahrají pouze majitelé přenosných zařízení. Plnohodnotný nástupce není aktuálně pro PC a konzole v plánu. Podle viceprezidenta společnosti FoxNext ho ale do budoucna nelze vyloučit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na