Epic Store bude rozdávat Kingdom Come: Deliverance zcela zdarma

Přestože se mezi českými hráči a navíc milovníky RPG najde asi jen velmi málo jedinců, kteří by ještě nedisponovali vlastní kopií Kingdom Come: Deliverance od pražského vývojářského týmu Warhorse vedeného Danem Vávrou, i tak je tato zpráva skvělou novinou. Obchod Epic Games Store tentokrát při hledání her, které pravidelně hráčům rozdává, sáhl právě po českém klenotu Kingdom Come.

Kingdom Come: Deliverance je teprve dva roky starou záležitostí, která si dlouho držela svou cenu a do slevových akcí příliš nechodila. Proto je její bezplatné rozdávání poměrně překvapivé. Na druhou stranu, pokud už se hra kdovíjak neprodávala, proč nepřistoupit na jistě štědrou nabídku Epicu, který je znám tím, že nemá hluboko do kapsy a za to, co chce, dokáže velmi dobře zaplatit. Ukazuje se to jak v exkluzivitách, tak plných hrách zdarma.

Kdoví, zda tento krok není předzvěstí něčeho většího a zda se náhodou neblíží oznámení Kingdom Come 2 s dodatkem, že vyjde exkluzivně na Epic Games Store.

A kdy že můžete Kingdom Come: Deliverance zdarma čekat? Bezplatně si ho do své knihovny v Epic Games Store budete moct přidat v týdnu od 13. února. Druhou bezplatnou hrou bude méně známý mix Beat’em-Up a strategie Aztec. Aktuálně je možné zdarma získat tituly Carcassone a Ticket to Ride.

Kingdom Come: Deliverance je také součástí předplatného Xbox Game Pass, a to ve verzích pro PC a Xbox One. Pakliže jste toto předplatné ještě nečerpali, máte nárok na tříměsíční zkušební lhůtu za velmi atraktivní celkovou cenu 25 Kč. Za tu dobu lze jistě bez problémů dohrát i takového macka, jakým Deliverance je.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4.1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Neřeknu
Host
Neřeknu

Hlavně pozor na cloud !! Hry na Epiku jsou dost na hovn*. Důkaz 15hodin na WorldWarZ a když jsem si chtěl zahrát po dlouhé době tak tam nic nebylo a cloud jsem měl zaplí.. Další věc This War of Mine mám s touhle hrou problém, furt se seká a padá ale dělají mi to jenom hry na Epiku. Takže doufám že tam problémy nebudou 🙂

trawex76
Host
trawex76

Ty jsi mě se zdá taky zaplí 🙂
Cloud na Epicu funguje normálně