Atomic Heart chce být ruským Bioshockem v otevřeném světě. Podívejte se na záběry z hraní

Atomic Heart od ruského vývojářského studia Mundfish ambice rozhodně nechybí. Proto je jen dobře, že vývoj zdárně pokračuje a autoři se pochlubili nejen novým trailerem, ale dali nahlédnout také pod pokličku a prozradili řadu zajímavých informací.

Hráči dostanou v Atomic Heart k dispozici jakousi rukavici s telekinetickými schopnostmi. Fungovat má tak trochu jako Gravity Gun v Half-Life 2. Jednoduše tak můžete přitáhnout předměty a vrhat je po nepřátelích, abyste je poškodili nebo odlákali.

Stejně jako v jiných moderních akcích, také zde přichází ke slovu automatické léčení, ale nikoliv do plného zdraví, nýbrž jen do určité úrovně. Zbytek zdraví musíte načerpat zpět z medkitů, které si můžete vyrobit.

Svět Atomic Heart je kontrolován komplexním systémem “včelích robotů”. Pokud budete v jedné části světa dělat neplechu, dozví se nepřátelé vaši přibližnou pozici. Následně pak v okolních areálech posílí svou přítomnost a přesunou sem lepší jednotky. Pokud se tak chystáte na nějakou delikátní akci, měli byste počkat, dokud alarm v okolí neustane.

Atomic Heart je každopádně velmi zajímavou akcí s RPG prvky, která chce nabídnout atraktivní otevřený svět s atmosférou ne nepodobnou Bioshocku, byť v trochu jiném podání.

Atomic Heart – trailer

Atomic Heart – vývojářský deník včetně herních záběrů

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na