Epic Store rozdává dvě skvělé trilogie – Batman: Arkham a Lego Batman v hodnotě 2500 Kč

Foto: Warner Bros./Batman Arkham Night

Internetová platforma Epic Games Store už pravděpodobně neví, jak už si naklonit hráče na svou stranu. Pravidelně rozdává atraktivní tituly, podporuje nezávislé tvůrce – a přesto je veřejné mínění vůči ní negativní. Tak to nyní zkouší s opravdu těžkým kalibrem.

Aktuálně si do své knihovny na Epic Games Store můžete přidat Batman: Arkham Collection, což není nic jiného než celá trilogie skvělých akčních her Batman Arkham od vývojářského studia Rocksteady Games. Zdarma tak dostanete tituly Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Night. Všechny tři kousky jsou skvělé, nabízejí rozlehlý otevřený svět plný úkolů a atraktivních bojů na blízko.

Druhou souběžnou nabídkou je potom kompletní Lego Batman Trilogy, což je trojice vynikající a humorných lego akcí

Nutno dodat, že Batman: Arkham Collection a Lego Batman Trilogy stále mají svou hodnotu. Standardně stojí každá 48,99 EUR. Celkem tak můžete mít hry za bratru 100 EUR, tedy přibližně 2500 Kč, zcela zdarma.

Obě kolekce si do své knihovny v rámci Epic Storu můžete zdarma přidat do 26. září 2019.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PanicJakub
Host
PanicJakub

Nejsem koblihar, tak jak si mě nekoupí stbak Bureš, tak i rudej epic má smůlu.