Evropské akce Pokémon GO odloženy. Mezi postiženými i Praha

Po velké technické katastrofě, která postihla Live Festival v Chicagu, se autoři Pokémon Go rozhodli odložit některé akce, takzvané Safari Zone Eventy, v evropských městech, mezi nimiž nechybí ani Praha.

Společnost Niantic na webové stránce hry uvedla, že akce v Kodani a Praze (5. srpna 2017), stejně jako Stockholmu a Amsterdamu (12. srpna 2017), budou odloženy. Autoři chtějí zaručit co možná nejlepší zážitek, a tak se akce uskuteční v blíže nespecifikovaný termín na podzim tohoto roku.

V Evropě se objeví vzácní pokémoni

Oficiálně to sice Niantic nepotvrzuje, ale je velmi pravděpodobné, že jde o důsledek velkého průšvihu při Live Festivalu v Chicagu. Tam technické problémy způsobily, že se mnoho hráčů vůbec nemohlo přihlásit do hry. Společnost sice promptně reagovala omluvou a vysvětlením, škody na image ale už byly napáchány, byť asi nebyly tak veliké, aby Pokémon Go nemohl slavit rekordní úspěchy.

Aby autoři hráčům trochu vykompenzovali jejich zklamání z odložených akcí, oznámili, že v Evropě se po krátký čas budou vyskytovat Pokémoni, kteří jsou zde jinak k vidění jen zřídkakdy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na