F1 2018 v novém videu prezentuje vývojové možnosti. Co dělat, když se mezi sezónami změní pravidla?

V novém videu ze hry F1 2018 její autoři představují systém “Research & Development”, tedy výzkum a vývoj, který bude v nejnovějším díle oblíbené závodní série s oficiální licencí Formule 1 hrát zásadní roli. 

Každá stáj by měla mít vlastní strom technologií, jehož specializace se soustředí na slabiny daného týmu. Ovšem v případě upgradů je vždy nutné být také opatrný. Naprostou novinkou je totiž situace, kdy se ze sezóny na sezónu budou měnit pravidla, která vám mohou pěkně zacloumat s vašimi plány. Z nadějí na boj o přední umístění tak mohou rychle udělat boj o holé přežití. Není nic horšího, než když se pracně vyvinutý a implementovaný díl stane zbytečným a musíte ho odstranit. Stejně jako se to mnohokrát stalo v reálné Formuli 1, také v F1 2018 v takovém případě může o vítězství bojovat tým, který předtím nebyl konkurenceschopný. Proto bude důležité strategicky plánovat, předvídat změny a dostatečně rychle reagovat na nová pravidla.

F1 2018 vychází 24. srpna 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

F1 2018 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na