Deset minut hraní Shadow of the Tomb Raider vás nadchne. Projděte se po Paititi, které bude největší lokací v celé sérii

Shadow of the Tomb Raider coby závěrečný díl novodobé trilogie o Laře Croft nebude hrou v otevřeném světě, ovšem základní lokace pojmenovaná Paititi podle stejnojmeného města ve hře bude dosud nejrozsáhlejší lokalitou v celé sérii. Jde o fiktivní město ukryté v džungli kdesi v Latinské Americe, zcela mimo dosah civilizace. Jak se můžete přesvědčit v nově vypuštěném videu z hraní, najdete tu řadu zajímavých postav, které tomuto virtuálnímu společenství propůjčují život.

Mimo toto město čeká na Laru Croft v Shadow of the Tomb Raider standardní nálož procházek džunglí a po nejrůznějších kobkách. Ve svůj prospěch můžete využívat okolí a šplhat například po skalách. To vše přispěje k dosažení vašeho cíle, kterým tentokrát není nic menšího než hrozící mayská apokalypsa.

Shadow of the Tomb Raider vychází 14. září 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Shadow of the Tomb Raider – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na