Co je Fallout 76 vlastně zač? Kdo očekává tradiční příběhové RPG, bude prý zklamán

Když se řekne nový Fallout, většinu hráčů a fanoušků série napadne, že půjde o další singleplayerové dobrodružství staré školy. Ale v případě Falloutu 76 to údajně v žádném případě neplatí a dobře informovaný novinář Jason Schreier s jistotou tvrdí, že kdo očekává tradiční příběhové RPG, bude velmi zklamán.

Vedle hlavního vývojářského týmu Bethesdy se na vývoji Fallout 76 podílí také studio v Austinu, které bylo původně založeno za účelem vývoje a provozu free2play multiplayerové akce BattleCry. Ta však byla v roce 2015 zrušena a tým převelen na jiné projekty. Pokud se na hře podílí právě toto studio, jde o další velkou indicii, že hra bude obsahovat výraznou online komponentu a možná na ní dokonce bude zcela postavená.

Sám Schreier říká, že také neví, jak přesně se bude Fallout 76 hrát, je si ale jistý, že to nebude čistokrevný singleplayerový titul. Prozradily mu to jeho zdroje. Na jiných místech internetu se pak má za jisté, že půjde o online survivalové RPG. Více se každopádně dozvíme už 11. června ve 3:30, kdy začíná konference Bethesdy v rámci E3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

COŽE? fallout v podání besedy, příběhové rpg? dobrej joke XD