Slavná série pokračuje! Bethesda oznámila Fallout 76, který se prezentuje prvním trailerem

Tak je to venku! Společnost Bethesda předvedla málokdy vídané představení, kdy nechala fanoušky série Fallout celý den sledovat živý stream, který nevysílal nic jiného než obrazovku s nápisem “Please stand by” a ikonického Vault Boye. Nakonec jsme se ale přeci jen dočkali a můžeme se začít těšit na nový díl slavné série, která pokračuje trochu jiným směrem než se většina hráčů domnívala.

Bethesda totiž neoznámila žádný Fallout 5 nebo Fallout: New Vegas 2, což byli nejžhavější adepti. Titul nese název Fallout 76 a zavede vás do Vaultu 76, o kterém se mluvilo už ve Falloutu 3, ale nikdy ho nebylo možné navštívit.

Fallout 76 se bude odehrávat v Capital Wasteland Washingtonu D.C., tedy v podobné lokalitě jako právě Fallout 3, ale v o poznání dřívějším období. Vault 76 byl totiž otevřen už 20 let po nukleární válce. Díky tomu se vžijeme do role jednoho z prvních lidí, kteří opustili takzvané vaulty, tedy velké protiatomové kryty, a vydali se prozkoumávat postapokalyptickou (s)poušť.

Fallout 76 se podrobně představí na konferenci Bethesdy v rámci veletrhu E3. Tipujeme, že vyjde ještě letos na podzim, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Fallout 76 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na