Fallout 76 zachvátil třídní boj. Předplatitelé založili aristokratickou gildu

Zavedení předplatného Fallout 1st hráčskou komunitu již tak dost problematického Falloutu 76 poněkud rozdělilo. Na jedné straně jsou hráči, kteří se nemohou smířit s tím, co Bethesda provedla a snaží se proti tomu bojovat. Mimo jiné tak, že pořádají hon na ty hráče, kteří se rozhodli předplatné si platit.

Rozdělení hráčské komunity tím nekončí. Ve Falloutu 76 totiž nově vznikla gilda s názvem The Apocalyptic Aristocracy. Nejenže jsou její členové konzumenty Falloutu 1st, ale navíc se oblékají jen do těch nejdražších outfitů a k tomu hovoří mluvou snobů.

Gildu založil hráč VectorZarak, který byl podle vlastních slov vystaven toxickému chování ostatních hráčů, v jeho podání plebsu. Založení aristokratické gildy však chápe především jako recesi. Nicméně už do svých řad dokázal získat více než 400 hráčů.

Členové gildy přitom snobsky nevystupují pouze ve hře samotné, ale také ve vodách internetu. Podle nich jde o specifickou hru na role.

Část z členů gildy potom uvádí, že se necítí být ničím lepší, ale že do ní vstoupili především proto, aby ukázali, jak moc mají Fallout 76 rádi. Chtějí tak podpořit autory, kteří to nemají zrovna jednoduché.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na