Otevřený svět Diabla 4 nabídne více než 100 měst a vesnic. Nová videa za barbara a kouzelnici

Diablo 4 bude disponovat otevřeným světem, ve kterém se budou hráči střetávat. Na poměry série půjde o gigantický svět, který bude propojen bez jakýchkoliv přechodů. Bojovat v něm budete po boku dalších hráčů, nebo proti nim. Čtvrtý díl tohoto akčního RPG se ale nechce omezit jen na obří pískoviště pro mydlení nepřátel. Otevřený svět chtějí autoři využít také pro vyprávění napínavého příběhu.

Tip na článek:  Diablo 4 - nové informace a obrázky. Temnota z nich přímo sálá

Podle kreativního ředitele vývoje Sebastiana Stepiena se hráči v Diablu 4 mohou těšit na více než 100 měst a vesnic, které budou mít své vlastní obyvatele a příběhy. “V Diablu 4 chceme vyprávět o poznání realističtější příběh než v předchozích dílech. Abychom toho dosáhli, necháme hráče objevovat příběhy obyvatel světa,” uvedl Stepien. “Chceme se soustředit na tyto uchopitelné osudy jednotlivců, protože velký konflikt Diabla se odehrává také zde. Nejde o velké hrdiny nebo politiku, krále nebo jiná fantasy témata. V popředí stojí obyčejní lidé. Jako třeba Wirt z prvního Diabla nebo Marius z Diabla 2.

Nově se můžete podívat také na záběry z hraní za barbara a kouzelnici.

Diablo 4 – video s kouzelnicí

Diablo 4 – video s barbarem

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Citizen Z
Host
Citizen Z

Kdo si tohle koupi, kdyz muze hrat na Steamu Path of Exile zdarma ? Mam doma originalky s Diablem 3 + Datadisk za 2500 kc a muzu si to dat do vystavky

B.B.
Host
B.B.

Koupi si to hodne, opravdu hoooodne lidi, s ti pocitej… Ja cekam na to az se objevi pre-order a hned kupuju, Diablo 3 uz mam prehrany mockrat..

Jaromír
Host
Jaromír

Me to teda nenadchlo ten mizernej strom z diabla 2 je dost malo. Cekal jsem neco vic jako Diablo 2. Tohle je akorad fraska v podobe Diabla 3 verze 2.0… Ja osobne rikam ze Diablo 3 je to nejhorsi co Blizzard mohl vydat a to mam odehrano na diablu 2 tisice hodin. U Diabla 3 jsem udelal prvni obtiznost a odinstaloval jsme to to jak tam lidi vodi za rucicku s tim jejich serednym loot systeme a systeme skillu je prasecina. Muj nazor.