Epic Games zrušil profi hráči Fortnite účet na doživotí za demonstraci aimbota. Tomu se zhroutil celý svět

Společnost Epic Games už několikrát ukázala, že neváhá použít nejtvrdší prostředky v tom, aby hráčům zabránila podvádět v online megahitu Fortnite. Nulová tolerance cheatů a aimbotů je poměrně logická, protože nedovolené pomůcky mohou hru doslova zničit. Pokud si poctiví hráči nabudou dojmu, že se nehraje fér, jednoduše hru postupně opustí.

Posledním skutečně tvrdým příkladem je případ profesionálního hráče Fortnite Jarvise, který je zároveň oblíbeným youtuberem, jenž si streamy z této hry velmi dobře vydělává. Jenže naposledy udělal velkou chybu. Svým divákům se rozhodl ukázat právě použití aimbota, což je program, jenž hráčům pomáhá mířit. Nešel přitom do online hry, ale vše prezentoval pouze v sólovém módu, a to ještě pod jiným účtem, než obvykle používá.

Dosah Jarvisových videí je ale skutečně velký a celé věci si všiml právě Epic Games. Ten neváhal a hráči udělil doživotní zákaz hraní Fortnite. Dalo by se říct, že měl ještě štěstí, protože s některými hráči, kteří použili aimbota, se dokonce soudí.

Pro Jarvise to má ale obrovský dopad. Natočil obrovsky sledované video, ve kterém je na pokraji nervového zhroucení a neustále opakuje, jak je pro něj Fortnite vším, jak změnilo jeho život a jak je hrozné, co se stalo. Za své chování se v breku omlouvá, evidentně ve víře v to, že mu Epic Games odpustí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 40 Prumer: 3.2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jaja
Host
Jaja

Přerazit hnaty a do práce sním fracek rozmazlenej

funboy
Host

Tak jestli to byl fakt profesionální hráč a přišel tak o velký příjem(sledovanost na twitchi a pod) ani se mu nedivím, že brečí 😀

trawex76
Host
trawex76

Takový cirkus skrz pitomou hru na počítači? Ten je pro normální život naprosto ztracený. Chudák jeho budoucí žena. Pokud tedy narazí na podobné děcko a budou si rozumět

Jaroslav
Host
Jaroslav

A co je podle Tebe “normální zivot”?

Petr
Host
Petr

Zoufalej dement. V dnesni době uz se asi nenosí nést následky svých činu.