Studenoválečná akce IGI Origins v prvním traileru

Dříve narozeným milovníkům stealth akcí bude asi jméno IGI přinejmenším povědomé. Tato dvoudílná série z počátku tisíciletí si získala řadu fanoušků, byť opravdovým hitem se nikdy nestala. Proto bylo poměrně překvapivé, když vývojářské studio Antimatter Games před časem představilo pokračování, respektive prequel. Ten hráče coby špiona britského MI6 opět vyšle na nebezpečné mise na celém světě.

Motto IGI Origins zní “Think your way in, shoot your way out”. Z toho vyplývá, že se budete muset potichu dostat do přísně střežených základen či na jiná místa a po splnění úkolu si prostřílet cestu zpět. Na výsadky budete vybavení různými zbraněmi a špionážními udělátky.

IGI Origins se odehrává v 80. letech minulého století, a to logicky na pozadí studené války. Asi příliš nepřekvapí, že velkou roli bude hrát všudypřítomné nukleární ohrožení a napětí mezi západem a východem.

IGI Origins má vyjít v roce 2021. Podívat se můžete na první trailer.

IGI Origins – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na