Oznámena česká strategie Imperiums: Greek Wars. Podívejte se na první trailer

Imperiums: Greek Wars je historickou 4X tahovou strategií, která je zasazená do období antického Řecka v době vlády Filipa Makedonského. Podle tvůrců z českého vývojářského studia Kube Games ale nejde o dalšího nudného zástupce tohoto žánru – chtějí totiž přinést řadu atraktivních herních prvků.

Hra staví na úspěchu předchozího titulu, který Češi vydali minulý rok s názvem Aggressors: Ancient Rome. Ten byl velmi dobře přijat herní komunitou a dokonce vyhrál i cenu Best Game Design na Casual Connect v Londýně tento rok.

Imperiums: Greek Wars začnou v roce 359 před naším letopočtem, kdy se k moci dostává Filip Makedonský. Vyberete si jednu ze 30 hratelných frakcí, mezi které patří mocné Sparty a Atény, mnoho dalších řeckých městských států, částečně kočovné společnosti nebo ambiciózní Makedonie. Vaším hlavním úkolem ve hře bude pochopitelně dovést váš národ k prosperitě. K tomu budete mít nejrůznější možnosti, ať už vedení válek, diplomacie nebo využívání legend a mýtů.

Imperiums: Greek Wars vyjde v prvním čtvrtletí příštího roku.

Imperiums: Greek Wars – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na