Diablo 4 bude dostávat rozšíření rychleji a ve větším počtu

Vydání Diabla 4 je zatím ve velké dálce, a jak Blizzard potvrdil, první prezentace je jen úvodním krůčkem na dlouhé cestě. Ale interně už jsou tvůrci ve svých plánech a představách přeci jen o kus dále. Už teď promýšlejí, jak si hráče udrží měsíce a roky po vydání. V rozhovoru s magazínem Game Informer o tomto tématu pohovořil sám spoluzakladatel firmy, Allen Adham.

Tip na článek:  Diablo 4 - nové informace a obrázky. Temnota z nich přímo sálá

Podle něj se Blizzard do tvorby rozšíření a dodatečných obsahů pustí ihned po dokončení Diabla 4. Autoři si přitom dali za cíl vydávat přídavky v rychlejším taktu, než tomu bylo v minulosti. “Dobře víme, že si hráči dodatečný obsah přejí v rychlejším rytmu. A my jim ho chceme takto přinášet,” uvedl Adham. To znamená, že Diablo 4 dostane po vydání více obsahu než třetí díl.

Pochopitelně neznáme přesné plány týkající se přídavků, ale Blizzard například přemýšlí o tom, že by části získaného pokroku v rámci sezóny nebylo možné přenést do další.

Tip na článek:  Diablo 4 bude obsahovat mikrotransakce

Diablo 4 zatím nemá datum vydání. Oznámeno bylo pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dahakere
Host
Dahakere

No na D3 byly slíbené taky 2 větší rozšíření a jak to dopadlo že. Zatím brát vše s hodně velkou rezervou. 🙂