Fanoušci Kingdom Come: Deliverance dostali vývojářské nástroje. Modifikacím už nestojí nic v cestě

Ze strany autorského obsahu bylo Kingdom Come: Deliverance završeno posledním přídavkem jménem A Woman’s Lot. To však neznamená, že hra nemůže žít spokojeným životem po mnoho dalších let. Vývojářské studio Warhorse totiž dodrželo svůj slib a vypustilo modderské nástroje pro hru.

Ty jsou velmi komplexní a umožňují tak vytvářet rozsáhlé modifikace, které toho s původní hrou nemusí mít mnoho společného. Ale pochopitelně také mohou a jistě se najdou moddeři, kteří se pokusí rozšiřovat středověké dobrodružství. Jisté je to, že tvůrci mohou vytvářet vlastní questy, prostředí i NPC postavy. Na webu Nexusmods je k dispozici řada návodů pro jednotlivé komponenty.

Studio Warhorse nyní pod kuratelou společnosti THQ, která ho začátkem roku koupila, pracuje na dalším, dosud neoznámeném titulu. Nejpravděpodobnější je přitom Kingdom Come: Deliverance 2, jehož vývoj by nemusel trvat tak dlouho, protože autoři mají řadu nástrojů k dispozici z prvního dílu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na