Far Cry 5 bude proti pirátům chránit Denuvo. Obstojí tentokrát?

Far Cry 5 je jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a možná největším hitem, který letos na trh uvede společnost Ubisoft. Ta si tak logicky chce zajistit co možná nejvyšší míru ochrany proti pirátům. Proto opět použije software Denuvo, který v minulosti už mnohokrát zamezil nelegálnímu šíření her, koncem loňského roku ale také několikrát selhal.

Ubisoft si od Denuva v případě Far Cry 5 slibuje to samé jako v případě Assassin’s Creed Origins, v jehož případě se ochranu pirátům nepodařilo prolomit v prvních týdnech po vydání, které jsou pro komerční úspěch hry nejdůležitější, ale ani poté. Dost možná to ale bylo na úkor výkonu hry, protože ochrana nadměrně zatěžovala procesor.

Far Cry 5 vychází 27. března 2018 pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Tvůrci také už zveřejnili HW požadavky Far Cry 5.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

Nejlepší ochrana her je rozumná cena za hru a nikdo to nebude kopčit,ale když vidím u některých her ty ceny tak se vůbec nedivím.A upřimě nejvic lituju konzolové hráče ty mají super ceny oproti PC 🙂