Far Cry 5 v Season Passu pošle hráče do vesmíru, Vietnamu a mezi zombíky

Společnost Ubisoft představila obsah Season Passu, tedy jakéhosi předplatného oznámených přídavků, pro chystanou akci Far Cry 5. Nabídka je koncipována velmi různorodě a zavede vás na tři velmi odlišná místa, která nemají na první pohled s příběhem Far Cry 5 mnoho společného.

Lost in Mars vyšle hráče na rudou planetu, kde budou bojovat proti arachnoidům. Přídavek Hours of Darkness míří naopak do minulosti, konkrétně do Vietnamu, kde se střetnete s vojáky guerilly. Třetí DLC se jmenuje Dead Living Zombies a jak už název napovídá, budou se v něm na vás řítit hordy zombíků v nejrůznějších béčkových scénářích.

Hráči, kteří si Season Pass pro Far Cry 5 koupí na Playstation 4 a Xbox One se mohou těšit ještě na jedno nečekané překvapení. Dostanou totiž zdarma nově oznámené Far Cry 3: Classic Edition, a to ještě čtyři týdny před zahájením jeho prodeje v létě. Hráči na PC obdrží Far Cry 3 v původní podobě.

Aby toho nebylo málo, vypustil Ubisoft ještě nový příběhový trailer, který si můžete vychutnat s českými titulky.

Far Cry 5 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na