Far Cry New Dawn bude šílenou akcí. Podívejte se na působivé záběry z hraní

Když společnost Ubisoft včera poutala na nové Far Cry, stále nebylo jasné, zda půjde o regulérní šestý díl nebo další sériovou odbočku. Nakonec se potvrdilo to druhé, když byl oznámen Far Cry New Dawn. Ten vypadá na první pohled dosti šíleně a po vzoru Far Cry: Primal pravděpodobně nabídne zase o něco odlišnou hratelnost.

Far Cry New Dawn se odehrává v otevřeném postapokalyptickém světě, který po stylistické stránce silně připomíná akci Rage 2. Zejména zbraně se budou hodně lišit od toho, co jsme v sérii zatím viděli. Jedna z nich, evidentně na koleni zblastlená, vystřeluje dokonce pilové disky.

Podle všeho budou ve Far Cry New Dawn hrát značnou roli nejrůznější vozidla. V traileru jsou k vidění muscle cars, motorky, ale také vrtulníky. Zachována zůstává myšlenka charismatických a šílených úhlavních nepřátel, kterými jsou tentokrát sestry-dvojčata, jež terorizují obyvatele už tak zdevastovaného světa.

Autoři využijí prvků z Far Cry 5 a kromě toho, že si coby parťáka budete moct do boje vzít vtipného psa, přibude v tomto směru také divoké prase.

Far Cry New Dawn už je v pokročilé fázi vývoje a vyjde 15. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Far Cry New Dawn – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na