Oznámeno nové Far Cry. Odehrává se ve světě po výbuchu atomové bomby, podívejte se na trailer

Francouzský vydavatel Ubisoft poměrně nečekaně oznámil další díl oblíbené série akčních her Far Cry. Zatím není znám jeho přesný název, ale vycházejme z toho, že naváže na dosavadní tradici a bude se jmenovat Far Cry 6. V úvahu ale připadá i určité vychýlení po vzoru Far Cry: Primal nebo Far Cry: Blood Dragon.

Autoři zatím zveřejnili pouze krátký teaser trailer, ze kterého je jasně patrné, že se Far Cry 6 bude odehrávat v postapokalyptickém světě, tedy světě po výbuchu atomové bomby. V tomto ohledu bude tvořit konkurenci pro Fallout, ale také možná chystanou novinku od Obsidianu. Z toho, co jsme měli možnost vidět, usuzujeme, že ve hře se budete ohánět především nejrůzněji zbastlenými zbraněmi.

Nové Far Cry bude více představeno na The Game Awards, které proběhnou 7. prosince. Tato akce se jeví na nová oznámení jako velmi silná. Těšit se můžete také na Alien: Blackout, nové Dragon Age nebo Borderlands 3.

Poslední díl série – Far Cry 5 – vyšel letos v březnu. Pro Ubisoft znamenal velký komerční úspěch.

Far Cry 6 – trailer

 

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Oznámeno nové Far Cry. Odehrává se ve světě po výbuchu atomové bomby, podívejte se na trailer"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PW666
Host

Na obalu jak velí dnešní korektní doba černá žena v drsné poloze neohrožené bojovnice a to nejspíš proti nějakému zlému bílému padouchu.

Kozmix
Host

Zase z toho udělají on linovku a na nás sólo hráče se vyserou. Už u 5 jsem trošku litoval, že jsem koupil, ale zase je to prostě pořád FC.

koresik
Host

take me home to the place i belong Far cry 76

Vietrak
Host

Jezis uz neeeeee… tydle rychlokvasky ala assasin atd. me uz davno nebavi. Neprinaseji nic noveho. Jen vydavat reskiny jak na bezicim pase. Tovarna na hry – pracka na penize. Kvalitni hra prochazi mnohaletym vyvojem.

Škorpion
Host

Herní série se žene tímto směrem –
“Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.” Albert Einstein
…takže jsem zvědavý s jakými zbraněmi to hráči budou běhat 😉

Wein
Host

Rozdíl světová válka, a výbuch atomové (pár atomových bomb). Ale beru že někdo chtěl vypadat trochu chytře.

Will
Host

Jestli tady někdo chtěl vypadat chytře tak jsi to leda tak ty. Na konci Far Cry 5 se stala světová válka, byť trvala minutu možná dvě, ostatně jako by to vypadalo v reálu. Takže citovat Einsteina je dost na místě.

Jiří
Host

FC 5 měl tři konce a jen v jednom padaly atomovky :).

TOPlist