Borderlands 3 se představí za pár dní. Sérií tweetů to potvrdil šéf studia

Tak trochu si připadáme jako v předvečer největšího herního veletrhu, kterým je tradičně E3. Ten nás ale čeká až příští rok v červenci. Letos ho však ke konci roku do značné míry supluje předávání herních cen The Game Awards. Jak se totiž zdá, na nová oznámení bude opravdu bohaté.

Pořadatelé přislíbili celkem 10 nových oznámení, což samo o sobě ještě nic moc neříká. Mohlo by klidně jít o menší tituly, mobilní hry nebo nějaké přídavky. Jenže letos tomu tak s největší pravděpodobností nebude a plejáda velmi zajímavých představení bude široká.

Pokud patříte k fanouškům oblíbené série akčních RPG Borderlands, měli byste si datum 7. prosince v kalendáři zakroužkovat sytě červenou. Je totiž takřka jisté, že se zde představí Borderlands 3. Sérií tweetů to v podstatě potvrdil šéf vývojářského studia Randy Pitchford, ve kterých se to hemží samými trojkami a mnohoznačnými narážkami.

Už poměrně dlouho se ví, že Borderlands 3 jsou skutečně ve vývoji. Gearbox si ale s oznámením dal načas – nyní už ale s velkou pravděpodobností nastala ta pravá chvíle k oznámení hry.

Borderlands 3 jsou dostatečně velkým titulem na to, aby ho někdo zastínil. Přesto se na The Game Awards bude rvát o pozornost s novou hrou od Obsidianu, Alien: Blackout, dalším Dragon Age či Supermanem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na